Likvidácia nábytku

Vecí pribúda a úložného priestoru ubúda, bežný problém každej domácnosti.

Z času na čas sa každý z nás potrebuje zbaviť nejakého toho opotrebovaného a zbytočného kusu nábytku. Lenže nie vždy to je jednoduché. Potreba zbaviť sa prebytočného nábytku predstavuje problém. Často nezostáva iné, než nábytok rovno vyhodiť či odviezť do zberného dvora.

A tu už by sme Vám vedeli pomôcť my!

Preto ak máte čalúnený a drevený nábytok, okná či dvere, železo alebo aj dokumenty, ktoré potrebujete znehodnotiť, my vieme kde. Zavolajte nám alebo napíšte a my vám ponuku vyhotovíme.

Prečo sťahovať s nami

Stabilita a flexibilita

Patríme medzi stabilnú, mladú a stále rozvíjajúcu firmu a náš kolektív ľudí sa vie prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam.

Komplexné služby

Ponúkame Vám kompletné sťahovacie služby spojené s kanceláriami, bytovými priestormi, archívmi a tiež aj klavíre, trezory... 

Sme rýchli

Individuálny prístup a riešenie Vášho problému je samozrejmosť, sťahovacie služby vieme vybaviť čo možno v najkratšej dobe.

Široký vozový park

Disponujeme rôznymi zariadeniami a príslušenstvom, ktoré sú určené ako výpomoc pri sťahovaní

Sme transparentní

Ak sa chcete dozvedieť viac, nazrite na našu ponuku, ktorú sme pre Vás vytvorili.

Spokojní zákazníci

Kontaktujte nás

Prostredníctvom kontaktného formulára máte možnosť zaslať otázku alebo pripomienku na naše služby, napísať svoje podnety alebo sťažnosti. Vyberte si typ a oblasť Vašej správy a vyplňte požiadavku.


Spracovanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom riadneho vybavenia Vašej žiadosti.
Viac informácií o spracovaní osobných údajov