Sťahovanie archívov

Keď nastane situácia, že priestory vo vašej firme nepostačujú dokumentom, ktoré potrebujete a musíte neustále uchovávať, treba presťahovať krabice, šanóny a dokumenty, tak aby sa nič nestalo – vieme Vám v tomto smere zabezpečiť takúto službu. Od zabalenia dokumentov, poskytnutie obalového materiálu ( krabice, lepiace pásky, etikety ... ) až po odvoz na Vami určené miesto a opäť uložiť do regálov. Samozrejme, archív vieme aj zlikvidovať, alebo len ak budete mať požiadavku, previezť našími vozidlami.

Všetko záleží od Vašej požiadavky, skúste nás kontaktovať.

Kalkuláciu vypracujeme na mieru.

Prečo sťahovať s nami

Stabilita a flexibilita

Patríme medzi stabilnú, mladú a stále rozvíjajúcu firmu a náš kolektív ľudí sa vie prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam.

Komplexné služby

Ponúkame Vám kompletné sťahovacie služby spojené s kanceláriami, bytovými priestormi, archívmi a tiež aj klavíre, trezory... 

Sme rýchli

Individuálny prístup a riešenie Vášho problému je samozrejmosť, sťahovacie služby vieme vybaviť čo možno v najkratšej dobe.

Široký vozový park

Disponujeme rôznymi zariadeniami a príslušenstvom, ktoré sú určené ako výpomoc pri sťahovaní

Sme transparentní

Ak sa chcete dozvedieť viac, nazrite na našu ponuku, ktorú sme pre Vás vytvorili.

Spokojní zákazníci

Kontaktujte nás

Prostredníctvom kontaktného formulára máte možnosť zaslať otázku alebo pripomienku na naše služby, napísať svoje podnety alebo sťažnosti. Vyberte si typ a oblasť Vašej správy a vyplňte požiadavku.


Spracovanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom riadneho vybavenia Vašej žiadosti.
Viac informácií o spracovaní osobných údajov