O firme

Spoločnosť JUPAL – sťahovanie, s.r.o. – bola založená v roku 2009 a patríme medzi stabilnú a stále rozvíjajúce sa firmu. Náš kolektív mladých ľudí sa dokáže prispôsobiť v podstate akýmkoľvek požiadavkám a podmienkam, s ktorými niekedy ani nerátate :-) ale vyskytnú sa.

Začali sme ako malá rodinná firma s cieľom poskytnúť kvalitné služby a poctivú prácu.

Vieme zastrešiť kompletné sťahovacie služby spojené s kanceláriami, bytovými priestormi, archívmi a tiež aj klavíre, trezory a ťažké bremená.

Vždy bolo a bude na prvom mieste individuálny prístup k Vašim požiadavkám. Určite sa nezľakneme práce naviac a prípadnú spoluprácu a nápady vítame.

Naše služby tiež zahrňujú odborné poradenstvo a pomoc s výberom služby, ktorá bude vyhovovať Vaším predstavám.

Stále častejšie s nami komunikujú nie len jednotlivci, rodiny ale aj špedičné spoločnosti, ktorým zabezpečíme kompletný servis, od samotného objednania služby až k samotnej realizácii sťahovania alebo prepravy.

Veríme, že naša ponuka služieb, ktorú nájdete na tomto webe, bude pre Vás zaujímavá a tešíme sa na stretnutie.

Prečo sťahovať s nami

Stabilita a flexibilita

Patríme medzi stabilnú, mladú a stále rozvíjajúcu firmu a náš kolektív ľudí sa vie prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam.

Komplexné služby

Ponúkame Vám kompletné sťahovacie služby spojené s kanceláriami, bytovými priestormi, archívmi a tiež aj klavíre, trezory... 

Sme rýchli

Individuálny prístup a riešenie Vášho problému je samozrejmosť, sťahovacie služby vieme vybaviť čo možno v najkratšej dobe.

Široký vozový park

Disponujeme rôznymi zariadeniami a príslušenstvom, ktoré sú určené ako výpomoc pri sťahovaní

Sme transparentní

Ak sa chcete dozvedieť viac, nazrite na našu ponuku, ktorú sme pre Vás vytvorili.

Spokojní zákazníci

Kontaktujte nás

Prostredníctvom kontaktného formulára máte možnosť zaslať otázku alebo pripomienku na naše služby, napísať svoje podnety alebo sťažnosti. Vyberte si typ a oblasť Vašej správy a vyplňte požiadavku.


Spracovanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom riadneho vybavenia Vašej žiadosti.
Viac informácií o spracovaní osobných údajov